Безпека пацієнта

Першим рівнем Вашої безпеки, у центрі дроблення каменів у нирках в Вінниці, є медичний нагляд напередодні та після проведення операції. Для цього в нашому центрі цілодобово чергує медична сестра, кнопка виклику якої знаходиться біля вашого ліжка. Окрім цього, 24 години на добу ви знаходитесь під наглядом лікуючого лікаря і реаніматолога, котрий постійно чергує в клініці.

При необхідності додаткового нагляду, функціонує палата інтенсивної терапії, де є можливість цілодобово моніторити всі Ваші життєві показники і в разі необхідності, безперервно та з цифровою точністю вводити необхідні медикаменти. В наявності завжди присутні всі необхідні ліки, котрі в разі потреби, медсестра почне вводити протягом хвилини.

Пост медичної сестри обладнаний відеонаглядом за пацієнтами.

Кнопка екстреного виклику медичної сестри з'єднана з браслетом на її руці.

Всі необхідні медичні препарати доступні для введення протягом хвилини

Другим рівнем надійності Вашого лікувального процесу є стерилізація операційного інструментарію, кожен інструмент з якого в залежності від матеріалу виготовлення, потребує свого надійного методу стерилізації. Для цього ми застосовуємо всі доступні на сьогодні найсучасніші методи обробки:

Хімічний.

Кожного дня наш персонал готує свіжі, спеціальні розчини в які занурюються інструменти. Ми завжди контролюємо концентрацію та інтервал витримки інструментарію  за зазначеними виробниками критеріями, для досягнення максимального рівня стерильності інструментів.

Температурний.

Для обробки інструментів які виготовлені з металу, найнадійнішим методом стерилізації є автоклавування – обробка високою температурою під тиском. Для цього ми використовуємо сучасний  автоклав, де постійно контролюємо температурний рівень і тиск всередині камери, згідно всіх стандартів.

Плазмова стерилізація.

Найновіший метод обробки інструментарію, доступний в нашій клініці. Цей метод дозволяє ефективно стерилізувати найтендітніші та найменші деталі та інструменти, що важливо в нашій практиці, адже прилад яким ми заходимо в нирку має товщину 3,3 мм та виготовлений зі спеціального полімеру, що потребує делікатного відношення і обробки.

Окрім вказаного вище, ключовим елементом запоруки успіху і гарантій безпеки Вашого лікування, у вінницькому центрі дроблення каменів у нирках, є надійна апаратура, високій рівень кваліфікації та досвід нашого персоналу.

Консультація онлайн