Обладнання

Гнучкий уретерореновідеоскоп. Olympus URF V

Інструмент, що завдяки своїй товщині лише в 3,3 мм і гнучкості, дозволяє зайти в будь-яку частину сечової системи від сечового міхура до найвіддаленішої чашечки в нирці. Закінчення «відеоскоп» свідчить про те, що цифрова камера розташована на кінчику апарата, ретранслює якісне зображення всього що відбувається під час операційного процесу, передаючи його у цифровому вигляді на медичний монітор з високою роздільною здатністю. Це одна з найсучасніших світових розробок в галузі медичного обладнання, що значно перевищує за функціональністю покоління нефоскопів, які передавали зображення на камеру через систему оптичних волокон, що суттєво обмежувало якість картинки, яку бачив уролог під час роботи. Тепер лікарі з більшою точністю візуалізують камінь і через робочий канал підводять до нього лазерне волокно потрібного діаметру.

Цифрова камера розташована на кінчику гнучкого корпусу, що дає ідеальне зображення при максимальній гнучкості

Ергономічність та зручність в роботі дають неперевершений результат.

Гнучкість відкриває доступ до будь-якої частини нирки.

Гольмієвий лазер Rhapsody® H-30® фірми Cook Medical

Американська якість - запорука тривалої стабільної роботи.

Широкий спектр режимів роботи, та п'ять типів лазерних волокон - індивідуальний підхід до кожного каменя.

Цей інструмент запорука надійного руйнування каменя будь-якої структури. Частота та потужність цього лазера дає можливість задати індивідуальні параметри для кожного конкретного каменя, адже наша задача не просто розколоти камінь, а перетворити його на пил, не пошкоджуючи оточуючі тканини. Для цього ми підбираємо найменшу потужність імпульсу, але виконуємо до 20 ударів на секунду використовуючи при цьому найтонше волокно що береже навколишні тканини.

Спектр волокон у нас представлений усіма актуальними розмірами: 0,2мм, 0,275мм, 0,375мм, 0,550мм, 0,940мм

Звичайно треба відмітити надійність лазеру і загалом продукції https://www.cookmedical.com/, яку із задоволенням використовують всі лікарі світу. Наш лазер має водяне охолодження з найбільшим в своєму сегменті радіатором. Це є ключовим параметром для стабільної роботи будь-якого лазера, особливо при руйнуванні великих і щільних каменів.

Набір прямих інструментів для роботи в сечовому міхурі та сечоводі.

В нашій операційній до послуг лікаря є широкий вибір інструментів Karl Storz, Hawk, Olimpus, різної довжини та діаметру. В ендоурології наявність різноманітного інструментарію – надзвичайно важливий момент, адже уролог вибирає найтонший з усіх можливих діаметрів для вашої безпеки і ефективності операції.

Один з прямих уретероскопів Karl Storz - чим ширший вибір інструментарію тим більш ефективна робота лікаря.

Екрани та відеосистеми

Для найкращої візуалізації, під час операцій ми використовуємо медичні відеосистеми та монітори фірм Stryker та Olympus, одних з найтитулованіших виробників в цій галузі, продукція яких дає можливість отримати зображення найвищої якості, і при необхідності відеореєстрацію процесу операції .

Відеосистеми Stryker з можливістю відеозапису.

Цифрові технології дають ідеальне зображення і в результаті безпечну роботу хірурга

Цифровий флюороскоп General Electric Fluorostar

Для рентгенівського контролю за ходом операції, визначення наявності фрагментів в сечовій системі і позиціонування інструмента в організмі, ми використовуємо найсучасніший цифровий флюороскоп американської фірми General Electric Fluorostar.

Ця система характеризується найвищою якістю зображення в своєму сегменті, котре дозволяє забезпечити оптимальний рівень безпеки для пацієнта та роботи операційної бригади.

Рентген контроль протягом операції - надійне видалення фрагментів.

Операційний стіл Maquet

 

Операційний стіл Maquet дає можливість розташувати та швидко змінювати положення пацієнта протягом операції, що надзвичайно важливо при пошуку та руйнуванні каменів і надійного контролю за фрагментами.

Багатофункціональний операційний стіл Maquet

Звичайно, це далеко не весь перелік найсучасніших інструментів та аксесуарів, які ми використовуємо для швидкого та надійного позбавлення Вас від каменів в нирках і сечоводах.

Консультація онлайн