Дроблення каменів у нирках ультразвуком

Людина, яка звернулась до нашого закладу може отримати повноцінну консультацію лікаря-уролога та необхідні для цього інструментальні методи обстеження.

Для цього ми маємо:

  • Портативний апарат ультразвукової діагностики Італійської фірми Esaote, який дає можливість визначити наявність чи відсутність порушення відтоку сечі з нирки, камені чашечок, лоханки, верхньої та нижньої третини сечоводу, та камені сечового міхура, кісти нирок. Наш апарат не є експертного класу, тому якщо при огляді виникають сумніви - пацієнт направляється на додаткове УЗД обстеження.
  • Флюороскопічна рентгенівська стійка французької фірми THALES – дає можливість чітко візуалізувати на екрані 80%(рентген контрасні) конкрементів, побачити розміри, структуру каменя та частково спрогнозувати ефективність подальшого лікування.
  • Оглядовий та катетерізаційний цистоскоп німецької фірми WOLF  – дає можливість увійти в порожнину сечового міхура, візуально оцінити його стан, наявність каменів, пухлин. При необхідності взяти фрагмент тканини для гістологічного дослідження.
  • Уретероскоп німецької фірми WOLF – використовується для потрапляння в порожнину нижньої третини сечоводу, видалення мілких каменів даного розташування, встановлення дренажа (стента) в порожнину нирки та термінового відведення сечі з нирки при вираженому больовому  синдромі чи виникненні запалення в нирці.
  • Для отримання максимальної кількості інформації про стан сечової системи ми використовуємо введення контрастної речовини внутрішньовенно та виконуємо після цього серію рентгенівських знімків, які дають вичерпні відповіді про функціональний стан нирок, анатомію нирок, сечоводу, сечового міхура, та наявність відхилень від норми.

Звернувшись до нашого закладу Ви отримуєте можливість отримати всі ці обстеження в одному кабінеті в максимально стислі терміни. Показання для виконання обстежень в кожному випадку визначаються індивідуально. Для отримання лабораторних результатів ми направляємо наших пацієнтів в приватну лабораторію.

Основним напрямком нашої діяльності є лікування сечокам’яної хвороби без виконання відкритих хірургічних втручань.

Для цього ми маємо Дистанційний Ударно-хвильовий Літотриптор Ізраїльської фірми Medispec - Econolith  2000 з електрогідравлічним методом генерування ударної хвилі.