Про нас

Тривалий час в Вінниці та Вінницькій області зберігалась майже парадоксальна ситуація: коли маючи один з найвищих рівнів захворюваності на сечокам’яну хворобу, ми не мали в своєму місті Дистанційного Літотріптера, який є запорукою лікування СКХ на сучасному світовому рівні. Якийсь час Літотріптер працював на базі Військово-медичного центру ВПС України, однак відпрацювавши свій ресурс він був списаний. І роками Вінничани лікувались в сусідніх областях.

Кабінет Дистанційної Ударно-Хвильової літотрипсії був заснований Капшуком Олегом Миколайовичем та Павлюком Сергієм Миколайовичем 2008 р. В 2009 на роботу був взятий лікар-уролог Камінський Валерій Владиславович. Більш детальну інформацію про наш персонал Ви можете знайти в розділі ПЕРСОНАЛ.

Для роботи ми орендуємо приміщеня на базі Вінницького Госпіталю для Інвалідів війни. При цьому ми залишаємось окремою структурою, яка має ліцензії МОЗ України на медичну практику за спеціальністю урологія, та всі установчі документи як приватні підприємці. До складу нашого Кабінету входить одномісна орендована палата на базі хірургічного відділення Госпіталю, куди ми при необхідності шпиталізуємо наших пацієнтів (в більшості випадків наше лікування амбулаторне).

Про апаратуру, за допомогою якої ми виконуємо лікування Ви можете прочитати в розділі СПЕЦОБЛАДНАННЯ.

В розділі КОНТАКТЫ Ви знайдете Нашу точну адресу та телефони, за якими зможете з нами зв’язатись.

В розділі ЗАПИТАННЯ Ви можете отримати відповідь стосовно Вашого обстеження та лікування.