Нирковокам'яна хвороба

Найбільш яскраво виражені симптоми каменів в нирках це неприємні (ріжучі) больові відчуття в спині або внизу живота. Біль може «віддавати» і поширюватися в пахову область, провокувати нудоту та блювотні позиви. Больові відчуття тривають протягом усього симптоматичного періоду до моменту виходу каменю з сечею. Складно протікаючий процес виходу каменів, може нанести пошкодження слизової оболонки сечовивідних шляхів, що часто призводить до видимої і невидимої наявності крові в сечі. У процесі виходу, камені в нирках призводять до частих і сильних позивів до сечовипускання, а також неприємної печіння в ході цього процесу. Ниркова колька (вихід каменів) може викликати озноб і лихоманку з істотним підвищенням температури.

Виявивши зазначені вище симптоми, варто негайно зв'язатися з досвідченим лікарем. Ігнорування проблеми і самовпевненість в тому, що «саме розсмокчеться» може викликати небажані ускладнення:

• закупорку і порушення відтоку сечовивідних шляхів;

• серйозну інфекцію нирок і сечовивідних шляхів;

Щоб уникнути подібних проблем, звертайтеся до вінницького центру дистанційної літотрипсії. Ми позбавимо Вас від болючих симптомів, допоможемо вивести каміння з нирок без хірургічного втручання. Ефективність запропонованого нами методу, дозволить вирішити Вашу проблему вже після першої процедури.